Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Efe, Yönetim kurulu üyemiz ve Akparti İlçe Başkanı Mehmet Sena Geçit ile iş insanları Nuri Uçar ve Ercan Yenigün, Valimiz Dr. Osman Varol’u ziyaret ettiler.
Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Efe, Yönetim kurulu üyemiz ve Akparti İlçe Başkanı Mehmet Sena Geçit ile iş insanları Nuri Uçar ve Ercan Yenigün, Valimiz Dr. Osman Varol’u ziyaret ettiler.
Adres: Rıfkı Başkaya Cad. Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Kat:1 No:1 Doğubayazıt / Ağrı – TÜRKİYE
Telefon: 0 (472) 312 78 53
Faks: 0 (472) 312 50 21
E-Posta: dogubayazittso@tobb.org.tr
E-Posta: ticsan@hs01.kep.tr