ODAMIZ TARAFINDAN 1000 MUHTAÇ AİLEYE GIDA YARDIMI DAĞITILDI.
Türkiye odalar ve Borsalar Birliği’nin her yıl düzenli olarak Ramazan ayı içerisinde yaptığı gıda yardımına odamız tarafındanda yapılan katkılarla toplam 1000 muhtaç aileye gıda yardımı dağıtıldı
Doğubayazıt Ticaret Odası ve Sanayi Odası Başkanı Ali EFE yaptığı açıklamada “ her yıl odalar birliğinin öncülüğünde Ramazan ayında Muhtarlar’ın ve kendimizin tespit ettiğimiz İlçe merkezi ve köylerde ikamet eden 1000 aileye Ramazan Kumanyası dağıtımını yapıyoruz.