“DOĞUBEYAZIT TİCARET VE SANAYİ ODASI”
CHAMBER OF COMMERCE AND INDUSTRY
industriall union

Başkanın Mesajı

BAŞKANIMIZDAN TEŞEKKÜR KONUŞMASI.

DOĞUBAYAZIT Ticaret ve Sanayi Odasının tüm üyelerini, DOĞUBAYAZIT iş hayatının tüm bileşenlerini saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Çok güzel bir seçim dönemini hep birlikte güç birliği içerisinde geride bıraktık. Sizlerin  teveccühü ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiş olmanın gururunu yaşamaktayım. Bu hizmet yarışında bizi göreve layık gören tüm üyelerimize sonsuz sevgi ve saygılarımı sunmak istiyorum. Sizlerden aldığımız destek büyük bir sorumluluğu omuzlarımıza yüklemiştir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak İlçemizin  ekonomide hak ettiği yerlere taşımak için tüm ekibimizle gece gündüz demeden sizler için çalışacağız. Biz makamdan güç almaya değil makama güç vermeye, üyelerimize ,ilçemize BÖLGEMİZE hizmet vermeye geldik. Güçlü bir ekiple göreve geldik. Odamızın tüm kurullarında yer alan arkadaşlarım DOĞUBAYAZIT’ın saygın iş insanlarıdır. Ekip olarak düsturumuz birleştirmek ve çalışmaktır. Seçim dönemi sona ermiştir. Bizlere oy veren ya da vermeyen herkese eşit hizmet vermek ve birleştirici olarak çalışacağımıza huzurlarınızda söz vermek  istiyorum.

DOĞUBAYAZIT bizim sevdamız, iş dünyamızın tüm sorunları artık bizim sorunumuzdur. Tüm enerjimizi, gücümüzü üyelerimizin sorunlarını çözmek ve iş dünyamızı layık olduğu seviyeye çıkarmak için harcayacağız. Ticaret ve Sanayi Odasını tüm üyelerimizin temsilinin en üst düzeyde yapılacağı, işlerini geliştirirken yanlarında her zaman bulacakları bir kurum olarak yöneteceğiz.

Odamızın kuruluş yılı olan 1980 yılından bu yana Odamızda görev almış tüm Yönetim Kurulu Başkanlarına, Yönetim Kurulu Üyelerine,  Meclis Başkanlarına, Meclis Üyelerine, Oda Personellerine ve en önemlisi Oda Üyelerimize bugüne kadar vermiş oldukları emek ve desteklerden dolayı şükranlarımı sunarım.

Son olarak bu süreçte bizlere güvenen bizi göreve getiren tüm üyelerimize en kalpten duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum.

CEMAL CAN
DOĞUBAYAZIT Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim  Kurulu Başkanı

Sohbete Başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz.?